FARECLA G-Matt Advanced Matteerpasta is een combinatie van een vloeibare matteerpasta en een ingebouwde reiniger. Deze FARECLA G-Matt is speciaal ontwikkeld om fabriekslakken en autolakken te matteren voor het uitnevelen met een 1-laag systeem of het uitspuiten met een basislak of blanke lak. Farécla G-Matt is een zeer fijne matteerpasta en kan gebruikt worden in combinatie met Scotch Brite / Mirlon fijn. G-Matt zorgt voor een egaal oppervlak.
FARECLA G-Matt Advanced is op waterbasis en volledig siliconenvrij!
FARECLA G-Matt Advanced is een combinatie van een vloeibare matteerpasta en een ingebouwde reiniger, speciaal ontwikkeld om fabriekslakken en autoreparatielakken te matteren voor het uitnevelen met een 1-laag systeem of het uitspuiten met een basis of blanke lak. Deze dubbele werking geeft snel een egaal en mat oppervlak en garandeert een kwalitatief hoogstaand eindresultaat. Het oppervlak wordt in één keer ontvet, gereinigd en gematteerd.
Met een geringe hoeveelheid FARECLA G-Matt Advanced kan men het oppervlak matteren, voordat wordt afgelakt of uitgeneveld.
Enkele kenmerken van de FARECLA G-Matt:
Het resultaat van de voorbewerking met FARECLA G-Matt Advanced is een optimaal gematteerde, schone en vetvrije ondergrond, die na drogen klaar is om te worden afgelakt of als uitnevelzone te worden gebruikt.
© 2021 www.bps54.nl - Powered by Shoppagina.nl